Úklid ordinací a hygienický servis

Pro zdravotnická zařízení poskytujeme úklid a hygienický servis na nejvyšší úrovni.

Úklid ordinací a hygienický servis

Zajištění čistého a hygienického prostředí v lékařských ordinacích je klíčové pro pohodu jak personálu, tak pacientů. Naše firma, Crystaline Cleaning, se specializuje na poskytování komplexních úklidových služeb přizpůsobených menším zdravotnickým zařízením, ordinacím praktických lékařů a dalším zdravotnicky orientovaným prostorům či poradnám. Dodržujeme přísné standardy a klademe důraz na eliminaci škodlivých bakterií, a to buď zvýšenou intenzitou úklidu, nebo použitím dezinfekčních prostředků.

Není neobvyklé, že úklidové práce vykonává odborný personál, například zdravotní sestry, kteří často pracují mimo standardní pracovní dobu a jsou přetěžováni. Svěřte úklidovou činnost profesionálům, kteří jsou připraveni splnit individuální požadavky a zajistit hygienické a bezpečné prostředí.

Úklid ordinací v Plzni zajišťuje Crystaline Cleaning s.r.o. Naše služby jsou k dispozici i mimo standardní pracovní dobu, a jsme flexibilní ve stanovení rozsahu úklidových prací tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním potřebám. Rozumíme důležitosti udržování bezchybného prostředí ve zdravotnických zařízeních a zavazujeme se poskytovat kvalitní úklidové služby na podporu zdraví a bezpečnosti personálu i pacientů.

 

 

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen