Vyklízení bytů

Pro bezstarostné vyklizení bytu se obraťte na náš zkušený tým.

Vyklízení bytů

Vyklízení bytu může být náročným úkolem, ať už se jedná o standardní proces při změně nájemníka nebo o náročnější situace, jako je úmrtí či přestěhování do domova pro seniory. Naše firma Crystaline Cleaning s.r.o. vám nabízí profesionální služby vyklízení bytů včetně kompletního odstranění nábytku, odpadků a dalšího majetku.

Náš tým vysoce kvalifikovaných pracovníků má zkušenosti s různými typy vyklízení a postará se o to, aby byt vypadal čistý a připravený k novému využití. Poskytujeme kompletní vyklízení včetně odvozu odpadu a následného úklidu prostor.

Vyklízení bytu může zahrnovat demontáž nábytku, likvidaci starých spotřebičů a odstranění všeho nepotřebného. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobíme je specifickým potřebám každého klienta.

Důkladné vyklízení bytu je klíčové nejen z hygienického hlediska, ale také pro rychlé připravení prostoru k novému využití. S naším profesionálním přístupem můžete mít jistotu, že vyklízení bytu proběhne efektivně a bez stresu.

Nabízíme transparentní cenovou politiku a detailní konzultace před zahájením vyklízení, abychom plně porozuměli vašim potřebám. S důvěrou nám můžete svěřit vyklízení bytu v jakémkoli stavu či lokalitě.

Firma Crystaline Cleaning s.r.o. zajišťuje komplexní úklid vaší domácnosti, rodinného domu, bytu, stavby nebo sklepa, a to jak v rámci jednorázových úklidů, tak i pravidelně. Specializujeme se na generální úklid, avšak nabízíme také pravidelné úklidy v časech, které vám nejvíce vyhovují.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen