Úklid po rekonstrukci

Po dokončení rekonstrukce se postaráme o dokonalý úklid, abyste mohli nový prostor plně využívat.

Po dokončení rekonstrukce je důležité zajistit důkladný úklid, který obnoví čistotu a pohodlí ve vašem prostoru. Firma Crystaline Cleaning s.r.o. nabízí profesionální úklidové služby po rekonstrukci v Plzni a okolí.

Naši zkušení pracovníci mají znalosti a vybavení potřebné k úklidu po rekonstrukci, odstraňují prach, špínu a stavební zbytky. Poskytujeme kompletní úklidové řešení pro interiéry i exteriéry po provedené stavební práci.Zajistíme důkladné čištění podlah, oken, stěn a dalších povrchů, aby váš prostor zářil čistotou a byl připraven k plnému využití. Naše služby jsou flexibilní a můžeme se přizpůsobit vašim individuálním potřebám a harmonogramu.

Úklid společných prostor bytových domů bývá pro obyvatele nepříjemnou povinností. S Crystaline Cleaning s.r.o. můžete ukončit spory ohledně úklidu a zapomenout na přetáčení ručiček při přidělování služeb. Svěřte úklid svých společných prostor firmě Crystaline Cleaning s.r.o.

Nabízíme kvalitní úklidové služby pro majitele domů, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, fyzické osoby a další spolky s organizovaným bydlením. Naše působnost zahrnuje Plzeň a okolí. Zajišťujeme veškeré potřebné pomůcky a čistící prostředky k provedení těchto úklidových služeb.

S Crystaline Cleaning s.r.o. můžete počítat s úklidem společných prostor v termínu, který vám nejvíce vyhovuje. Například úklid bývá prováděn v době, kdy jsou lidé v práci. Pravidelné úklidy lze plánovat podle frekvence a rozsahu úklidových prací dle vašeho výběru.

Díky našemu přístupu ke kvalitě můžete očekávat profesionální a efektivní výsledky. Při úklidu po rekonstrukci dbáme na detaily a zajistíme, aby váš prostor vypadal nově a svěže.Nemusíte se starat o nepořádek po stavebních pracích – Crystaline Cleaning s.r.o. má řešení pro kompletní úklid vašeho obytného nebo komerčního prostoru po provedené rekonstrukci.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen