Úklid stavby

Po dokončení stavby zajistíme rychlý a důkladný úklid.

Úklid stavby s Crystaline Cleaning s.r.o.

Zaměřujeme se na hrubý i precizní úklid po provedení stavebních nebo rekonstrukčních prací, úklidy po malování nebo jiných stavebních úpravách. Naše úklidové služby jsou vhodné pro stavební firmy, živnostníky a soukromé osoby. Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme individuální ceny a nabízíme bezplatné odhadnutí nákladů na váš úklid.

Firma Crystaline Cleaning s.r.o. se specializuje na komplexní úklid vašeho nedávno dokončeného domu, domácnosti nebo bytu. Naše služby zahrnují generální úklid, ale také pravidelný úklid v čase, který vám nejlépe vyhovuje.

Úklid po dokončení stavby s Crystaline Cleaning s.r.o.

Naše služby zahrnují jak hrubý, tak i precizní úklid po dokončení stavebních nebo rekonstrukčních prací, včetně úklidu po malování nebo dalších stavebních úpravách. Obracíme se na stavební firmy, živnostníky a soukromé osoby. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme individuální ceny a poskytujeme bezplatné odhadnutí nákladů na váš úklid.

Firma Crystaline Cleaning s.r.o. se specializuje na komplexní úklid vašeho právě dokončeného domu, domácnosti nebo bytu. Naše služby zahrnují generální úklid, ale také pravidelný úklid v čase, který vám nejlépe vyhovuje.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen