Úklid společných prostor bytových domů

Péčí o společné prostory zvyšujeme kvalitu bydlení ve vašem domově.

Úklid společných prostor bytových domů s Crystaline Cleaning s.r.o.

Naše firma se specializuje na profesionální úklid společných prostor bytových domů v Plzni a okolí. Věříme, že čisté a uklizené prostředí přispívá k pohodlí a spokojenosti obyvatel.

Poskytujeme široké spektrum úklidových služeb, včetně čištění podlah, výtahů, chodeb, společných kuchyní, schodišť a dalších společných prostor.Náš tým profesionálních úklidových pracovníků je vybaven nejmodernějším vybavením a bezpečnými čisticími prostředky, abychom zajistili efektivní a šetrný úklid.

Úklid společných prostor bytových domů s firmou Crystaline Cleaning s.r.o.

Poskytujeme profesionální úklidové služby pro majitele domů, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, a další jednotlivce a skupiny s organizovaným bydlením. Naše působnost zahrnuje Plzeň a okolí, a to včetně kompletního vybavení a použití účinných čisticích prostředků.

S námi už nebudete muset řešit nepříjemnosti spojené s úklidem společných prostor. Přinášíme řešení pro konec sporů a přetáčení ručiček při přidělování úklidových služeb.

Náš tým je schopen zajistit úklidy podle vašich preferencí a časových možností, například v době, kdy jsou lidé v práci, aby narušení bylo minimální. Nabízíme pravidelné úklidy podle frekvence, kterou si zvolíte, a s možností individuálního výběru úklidových prací podle vašich potřeb.

Pravidelný úklid společných prostor přispívá nejen k estetickému vzhledu, ale také k hygieně a zvýšení komfortu pro všechny obyvatele bytového domu.Máme flexibilní přístup k našim klientům a nabízíme možnost pravidelného úklidu podle dohodnuté frekvence, ať už je to týdně, měsíčně nebo podle individuálních potřeb.

Věříme, že spokojení obyvatelé znamenají spokojenou komunitu, a proto se snažíme poskytovat úklidové služby na nejvyšší úrovni.Dejte nám vědět o vašich specifických požadavcích na úklid společných prostor, a my se postaráme o to, aby byl váš bytový dům vždy čistý a příjemný k životu.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen