Úklid domu

S námi je váš domov vždy připraven na vítání hostů a relaxaci.

Úklid domácnosti není jen povinností, ale důležitým aspektem pro udržení zdravého a příjemného prostředí. Crystaline Cleaning Services nabízí komplexní úklidové služby přizpůsobené vašim specifickým potřebám.

Náš kvalifikovaný a profesionální úklidový tým je vybaven nejmodernějšími nástroji a čisticími prostředky, které zajišťují důkladný a účinný úklid. Chápeme, že každá domácnost je jedinečná, a naše služby můžeme přizpůsobit tak, aby řešily konkrétní oblasti nebo problémy, které můžete mít.

Pokud jste pod pojmem „úklid domácnosti“ měli na mysli úklid bytového domu, máme řešení i pro vás. Crystaline Cleaning s.r.o. poskytuje úklidové služby pro bytové domy. Navrhneme pro vás ideální řešení a cenu. Kontaktujte nás ještě dnes.

Ať už potřebujete jednorázový hloubkový úklid nebo pravidelnou údržbu, poskytujeme flexibilní plánování, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Naše služby pokrývají širokou škálu, včetně čištění podlah, koberců, utírání prachu, mytí oken a dalších.

Společnost Crystaline Cleaning Services se zavazuje poskytovat vysoce kvalitní výsledky a zároveň používat čisticí prostředky šetrné k životnímu prostředí. Naší prioritou je zdraví a bezpečnost vašeho domova a rodiny.

S naším spolehlivým a důvěryhodným týmem si můžete užívat výhod čistého a uspořádaného obytného prostoru bez stresu a starostí, které byste si museli dělat sami. Nechte nás postarat se o úklid, abyste měli více času soustředit se na to, co je pro vás nejdůležitější.

Bydlíte v rodinném domě? Máte někdy pocit, že se úklidu vyhýbáte, nebo se děsíte blížícího se velkého úklidu, který je již dávno na spadnutí?

Naše úklidová společnost Crystaline Cleaning se postará o úklid domácnosti za vás, ať už se jedná o jednorázový hloubkový úklid nebo pravidelnou údržbu. Specializujeme se na důkladný úklid včetně generálního úklidu a dokážeme se přizpůsobit vašemu preferovanému harmonogramu.

Úklid domácnosti v Praze s Crystaline Cleaning s.r.o.

Poznejte rozdíl s úklidovými službami Crystaline – tam, kde se čistota snoubí s dokonalostí. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte individuální řešení úklidu, které bude vyhovovat vašemu domovu a životnímu stylu.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen