Úklid nebytových prostor

Pro kompletní úklid nebytových prostor nám věřte.

Úklid nebytových prostor

Provozování čistých a uklizených nebytových prostor má klíčový význam pro jakoukoli organizaci. Naše firma Crystaline Cleaning s.r.o. se specializuje na úklid nebytových prostor, poskytujeme komplexní a efektivní služby, abychom zajistili optimální hygienu a pohodlí ve vašich prostorech.

Nebytové prostory zahrnují širokou škálu míst, od kanceláří a firemních budov po sklady, průmyslové haly, obchody a další komerční a průmyslové zařízení. Naše úklidové týmy jsou vybaveny nejen potřebným know-how, ale také moderní technikou a kvalitními čisticími prostředky.

Čištění nebytových prostor je zejména spojeno s podnikateli a podnikáním. Nebytovým prostorem se rozumí každý objekt sloužící k jinému účelu než bydlení, což zahrnuje různé provozovny, sklady, haly, obchody a další.

Na úklid nebytových prostor máme dostatečnou personální kapacitu a vybavení, včetně strojů na čištění rozsáhlých ploch. Jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům, zejména co se týče časového harmonogramu úklidu. Samozřejmě také přizpůsobujeme počet úklidových pracovníků a nabízíme individuální ceny pro naše stálé zákazníky.

Pro kvalitní úklid nebytových prostor nás neváhejte kontaktovat. Vypracujeme pro vás nezávaznou cenovou nabídku.

Poskytujeme spolehlivé úklidové služby jak pro majitele firem, tak pro soukromé osoby. Naše působnost zahrnuje Plzeň a okolí. Veškeré úklidové práce provádíme s použitím potřebných pomůcek a čistících prostředků.

Jsme flexibilní ohledně termínů a časů úklidu, abychom vyhověli vašim potřebám. Například při úklidu hal a komerčních prostor preferujeme dobu mimo pracovní hodiny. Pravidelné úklidy provádíme podle vámi stanovené frekvence a v souladu s vašimi preferencemi ohledně konkrétních úklidových prací.

S naší dostatečnou personální kapacitou a flexibilitou jsme schopni přizpůsobit úklidové služby individuálním potřebám a požadavkům klientů. Poskytujeme kvalitní úklidové služby pro majitele firem i soukromé osoby v Plzni a okolí.

Dokážeme efektivně odstranit různé druhy nečistot, včetně prachu, stavebního odpadu, mastnoty a dalších znečišťujících látek. Při úklidu nebytových prostor klademe důraz na preciznost a důkladnost, abychom dosáhli optimálního výsledku.

Oceníte naši schopnost přizpůsobit se vašim časovým harmonogramům a požadavkům na úklid. Můžeme zajistit jak jednorázový, tak pravidelný úklid nebytových prostor dle vašich preferencí.

Pro profesionální a spolehlivý úklid nebytových prostor se obraťte na Crystaline Cleaning s.r.o. a zajistěte si čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen