Úklid rodinného domu

S naším týmem si udržujte rodinný dům v bezchybném stavu.

Úklid rodinného domu

Crystaline Cleaning s.r.o. přináší kvalitní úklidové služby pro váš rodinný dům. Bez ohledu na to, zda potřebujete pravidelný úklid nebo jednorázovou intervenci, jsme tu, abychom usnadnili udržování čistoty ve vašem domově.

Specializujeme se na generální úklid, abychom zajistili důkladné a komplexní čištění vašeho domova. Naši zkušení pracovníci se postarají o všechny aspekty úklidu, včetně čištění podlah, oken, koupelen a kuchyní.

Naši úklidoví profesionálové jsou pečliví a diskrétní, respektují váš domov a vaše individuální požadavky. Zajišťujeme pojištění proti rizikům, abychom vám poskytli klid a jistotu během celého úklidového procesu.

Věnujeme se nejen důkladnému úklidu, ale také vám nabízíme flexibilitu v čase. Snažíme se přizpůsobit naše služby vašim preferencím, co se týče času a frekvence úklidu.Vaše spokojenost s našimi službami je naší prioritou, a proto jsme tu, abychom vám zajistili optimální úroveň úklidových prací pro váš rodinný domov.

Firma Crystaline Cleaning s.r.o. se chopí úklidu vaší domácnosti, rodinného domu, bytu, stavby, či sklepa, ať už potřebujete jednorázový nebo pravidelný úklid. Specializujeme se na generální úklid, ale samozřejmostí je také pravidelná údržba v čase, který vám nejvíce vyhovuje.

Respektujeme váš domov jako váš osobní hrad, a proto naše úklidové služby přizpůsobujeme vašim individuálním požadavkům. Dbáme na diskrétnost a ohleduplnost, a naše činnost je pojištěna proti možným rizikům. Poskytujeme nezávazné odhadnutí nákladů na úklid, ať už se jedná o precizní jednorázový zásah nebo pravidelnou údržbu.

Vaši domácnost ponecháváme v našich péči s pečlivým provedením úklidových prací a předáním prostor v optimálním stavu.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen