Úklid nebytových prostor

Zajišťujeme komplexní úklidové služby pro firmy v Plzni, včetně pravidelné údržby a jednorázových úklidů.

Úklid nebytových prostor souvisí především s podnikateli a podnikáním. Nebytovým prostorem se může rozumět každý objekt sloužící k jinému účelu než je bydlení. Jde tedy především o různé provozovny, sklady, haly, obchody atd. K úklidu nebytových prostor máme dostatečnou kapacitu lidské síly i vybavení, jako jsou například stroje na čištění velkých ploch.

Umíme se přizpůsobit vašim požadavkům především na čas úklidu, ale samozřejmostí je i přizpůsobení počtu úklidových pracovníků a individuální ceny pro naše stálé zákazníky. Pro úklid nebytových prostor nás neváhejte kontaktovat. Vypracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku. Poskytujeme kvalitní úklidové služby pro majitele firem ale také soukromých osob.

Působíme v Plzni a blízkém okolí. Tyto úklidové služby zajišťujeme včetně všech pomůcek a čistících prostředků. Úklidy jsme schopni zajistit v termínu a času, kdy se to bude nejvíce hodit. Například při úklidu hal a komerčních prostor je to v době, kdy nejsou lidé v práci. Pravidelné úklidy lze provádět dle vámi zvolené frekvence a výběru prováděných úklidových prací.

Úklid komerčních prostor

Provozování podniku či firemních prostor je spojeno s řadou nároků na udržování čistoty a pořádku. Úklid nebytových prostor, jako jsou kanceláře, sklady, haly a obchody, je klíčovým prvkem pro zachování profesionálního a příjemného pracovního prostředí.

Naše úklidová firma Crystaline Cleaning s.r.o. se specializuje na komplexní úklid nebytových prostor. Disponujeme nejen kvalifikovaným personálem, ale také moderním vybavením, včetně specializovaných strojů na úklid velkých ploch.

Úklid nebytových prostor zahrnuje širokou škálu činností, jako je vysávání a čištění podlah, mytí oken, dezinfekce a údržba sociálních zařízení. Jsme flexibilní ohledně časování úklidových prací a individuálních požadavků klientů.

S Crystaline Cleaning s.r.o. získáte spolehlivého partnera pro pravidelný úklid vašich komerčních prostor. Nabízíme také možnost jednorázových úklidů po akcích, rekonstrukcích nebo jiných událostech.

Naším cílem je zajistit, aby vaše pracovní prostředí vždy vypadalo profesionálně a příjemně. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci a cenovou nabídku našich úklidových služeb pro nebytové prostory.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen