Úklid činžovních domů Plzeň

Zajistíme, aby váš činžovní dům zářil čistotou a útulností.

Úklid činžovních domů může být náročným úkolem, který vyžaduje odborný přístup a kvalifikovaný personál. S firmou Crystaline Cleaning s.r.o. můžete mít jistotu, že úklid vašeho činžovního domu proběhne efektivně a profesionálně.

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro majitele činžovních domů, správce nemovitostí, bytová družstva a další. Naše služby zahrnují úklid všech společných prostor, včetně chodeb, schodišť, výtahů a dalších veřejných prostor.

S Crystaline Cleaning s.r.o. získáte spolehlivého partnera pro pravidelný úklid činžovních domů v Plzni a okolí. Naše týmy jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a účinnými čistícími prostředky, abychom zajistili optimální výsledky.

Úklid společných prostor činžovních domů patří mezi širokou škálu úklidových služeb, které nabízí firma Crystaline Cleaning s.r.o. Tato služba je navržena tak, aby plně vyhovovala potřebám majitelů činžovních domů.

Poskytujeme kvalitní úklidové služby pro majitele domů v Plzni a okolí. Veškeré služby jsou poskytovány s kompletním vybavením včetně veškerých potřebných pomůcek a čistících prostředků.

Máme flexibilní přístup k pracovním hodinám a můžeme domluvit úklid mimo běžné pracovní doby, aby nedocházelo k rušení obyvatel. Pravidelný úklid činžovních domů přispívá nejen k estetickému vzhledu budovy, ale i k celkovému pohodlí a bezpečí obyvatel.

Dům s několika bytovými jednotkami, nazývaný také činžovní dům, poskytuje obyvatelům byty v nájmu, za které platí nájemné, též známé jako činže. Správa domu je převážně odpovědností majitele, který zabezpečuje většinu povinností spojených s provozem a údržbou budovy.

Jsme schopni zajistit úklid v termínu a čase, který nejvíce vyhovuje, například mimo pracovní dobu obyvatel. Pravidelný úklid společných prostor lze provádět dle vašich preferencí a výběru konkrétních úklidových prací.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen