Úklid po rekonstrukci

Po provedení rekonstrukce zajistíme, aby byl váš prostor připraven k obývání.

Úklid po rekonstrukci

Probíhá u vás rekonstrukce nebo jste součástí stavební firmy? Naše úklidová společnost přináší speciální balíčky pečlivých úklidů zaměřených na prostředí s vysokým stupněm znečištění po dokončení stavebních prací, malování nebo rekonstrukce. Úklid po rekonstrukci se především zaměřuje na odstranění stavebního nepořádku a stavebních materiálů. To zahrnuje mechanické odstraňování nečistot z podlah a dalších povrchů. Stavební lepidla, malty, barvy a jiné zbytky nejsou pro nás žádným problémem.

Úklid po rekonstrukci s firmou Crystaline Cleaning s.r.o.

Po odstranění hrubých nečistot následuje fáze finálního precizního úklidu, který každý prostor připraví k předání majiteli nebo k novému užívání.

Pro firmy máme k dispozici dlouhodobou spolupráci s atraktivními individuálními cenami, zatímco jednotlivcům nabízíme precizní úklid v dohodnutém termínu s pečlivým předáním uklizených prostor. Vyzkoušejte Crystaline Cleaning s.r.o. a vyplňte nezávaznou poptávku.

Pokud právě dokončujete rekonstrukci nebo jste součástí stavebního projektu, naše úklidová firma Crystaline Cleaning s.r.o. má pro vás ideální řešení. Nabízíme specializované úklidové balíčky zaměřené na důkladné čištění prostor po stavebních pracích, malování či rekonstrukci. Naše služby úklidu po rekonstrukci jdou daleko za odstraněním hrubého stavebního nepořádku. Specializujeme se na precizní odstranění stavebního prachu, zbytků stavebních materiálů a obecného znečištění. Vaše prostory budou po našem zásahu připraveny k předání nebo k novému využití.

Úklid po rekonstrukci s Crystaline Cleaning s.r.o. zahrnuje mechanické odstraňování nečistot z podlah, čištění povrchů od stavebních lepidel, malt a barev, a odstranění veškerého odpadu. Jsme připraveni poskytnout komplexní úklidové služby, které splní vaše individuální požadavky.

Pro firmy a stavební společnosti nabízíme dlouhodobou spolupráci s atraktivními cenami. Naši odborníci jsou pečliví a spolehliví, a jejich cílem je zajistit optimální čistotu vašich prostor po dokončení stavebních prací. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci a nacenění.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen