Úklid firem Plzeň

Zajišťujeme komplexní úklidové služby pro firmy v Plzni, včetně pravidelné údržby a jednorázových úklidů.

Naše úklidová firma, Crystaline Cleaning s.r.o., přináší komplexní a profesionální služby úklidu pro firemní prostředí v Plzni. S naším týmem zkušených a školených úklidových specialistů jsme připraveni postarat se o čistotu vašich firemních prostor.

Zajišťujeme pravidelný úklid kanceláří, správních budov a komerčních prostor, abychom vytvořili prostředí, ve kterém se vaši zaměstnanci budou cítit pohodlně a produktivně. Naše služby zahrnují vysávání, utírání prachu, mytí oken, dezinfekci, čištění koberců a mnoho dalšího.

Pracovní prostor kanceláře nebo jiný firemní prostor je místem, kde trávíte většinu dne, a úzce souvisí s vaší produktivitou. Zajištění úklidu tohoto prostoru je proto základní službou pro vaše zaměstnance i majitele firem. Tam, kde se cítíte dobře, budete podávat i dobré výkony.

Úklid firem v Plzni od Crystaline Cleaning s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úklidu kanceláří a firem v lokalitě Plzně a okolí. Zajišťujeme úklid podlah, koberců, mytí výloh, dveří, tepování sedaček, čištění židlí, stírání prachu, údržbu zeleně v kanceláři, dezinfekci a umytí sociálního zařízení a kuchyňky.

Dohodneme se na čase, kdy bude úklid proveden, a máme možnost uklízet mimo pracovní hodiny. Naše služby úklidu kanceláří poskytujeme pravidelně i jednorázově, a lze si domluvit i důkladný úklid, známý jako generální úklid.

Máme flexibilní přístup k plánování úklidu, abychom vyhověli vašim pracovním hodinám a potřebám. Bezstarostně se spolehněte na naši moderní technologii, kvalitní čisticí prostředky a profesionální přístup k úklidu vašich firemních prostor v Plzni. Uvolněte svůj čas a nechte nás postarat se o čistotu vašeho pracoviště, abyste se mohli plně soustředit na vaše podnikání. S námi je úklid firem v Plzni snadný a efektivní.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen