Úklid baráku Plzeň

Pro majitele baráku v Plzni poskytujeme efektivní úklidové řešení.

Úklid baráku v Plzni

Úklid rodinného domu může být náročným úkolem pro jeho obyvatele. Crystaline Cleaning s.r.o. vám pomůže s úklidem vašeho domova v Plzni a okolí.

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro rodinné domy včetně čištění různých ploch a odstraňování nečistot. Naše služby zahrnují jak jednorázový úklid, tak pravidelné úklidy dle vašich potřeb.

S naším týmem kvalifikovaných pracovníků a profesionálním vybavením zajistíme důkladný a efektivní úklid vašeho domova. Můžeme se přizpůsobit vašim preferencím ohledně času a frekvence úklidu.

Nenechte úklid domu na vás padnout a využijte služeb Crystaline Cleaning s.r.o. pro bezstarostnou a čistou domácnost v Plzni.

Když hovoříme o úklidu baráku, máme na mysli především úklid rodinného domu a domácnosti.

Firma Crystaline Cleaning s.r.o. se postará o čistotu vaší domácnosti, rodinného domu, bytu, stavby, nebo sklepa, ať už se jedná o jednorázový nebo pravidelný úklid.

Specializujeme se na generální úklid, avšak nabízíme také pravidelné úklidy v denní době, která vám bude vyhovovat.

Ceník našich služeb od 01.01.2024

Naše cenové nabídky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům našich klientů. Zaručujeme transparentnost a férovost v cenách, přičemž se snažíme poskytovat optimální hodnotu za poskytované služby. Pro více informací ohledně cen našich úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

S naším profesionálním přístupem a kvalitními službami vám pomůžeme udržet váš domov v dokonalém lesku. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se staráme o každý detail. Kontaktujte nás a dejte svému domovu tu péči, kterou si zaslouží.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen