Úklid firem a komerčních prostor

Zajišťujeme komplexní úklidové služby pro firmy v Plzni, včetně pravidelné údržby a jednorázových úklidů.

Úklid firem a komerčních prostor

Čistota firemního prostoru má zásadní vliv na pracovní prostředí a pohodu zaměstnanců. Naše společnost, Crystaline Cleaning s.r.o., nabízí profesionální služby úklidu pro firmy a komerční prostory v Plzni a okolí.

Specializujeme se na komplexní úklidové práce, které zahrnují čištění podlah, koberců, oken, nábytku a dalších povrchů. Naši zkušení pracovníci se postarají o důkladný úklid a dezinfekci prostor, což přispívá k bezpečnému a hygienickému pracovnímu prostředí.

Poskytujeme pravidelné úklidy dle vašich potřeb a můžeme se přizpůsobit pracovním hodinám vaší firmy. Nabízíme také jednorázové generální úklidy, které zahrnují důkladné a podrobné čištění všech prostor.

Naše služby jsou dostupné pro různé typy firem a komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchody, restaurace nebo jiné podniky. S námi získáte čistý a uklizený prostor, ve kterém se vaše podnikání bude dařit. Kontaktujte nás pro individuální nabídku a spolehlivé úklidové služby.

Pracovní prostor kanceláře nebo jiný firemní prostor představuje místo, kde strávíte většinu svého dne, a těsně souvisí s vaší pracovní produktivitou. Zajištění čistoty tohoto prostoru je klíčovou službou pro vaše zaměstnance a majitele firem. Kdekoliv se cítíte pohodlně, budete pravděpodobně dosahovat lepších pracovních výkonů.

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro kanceláře a firmy v lokalitě Plzeň a okolí. Naše služby zahrnují úklid podlah, koberců, mytí výloh, dveří, tepování sedaček, čištění židlí, odstranění prachu, péči o zeleň v kanceláři, dezinfekci a čištění sociálních zařízení a kuchyňek.

Můžeme se dohodnout na termínu úklidu mimo pracovní hodiny, takže váš provoz nebude narušen. Naše služby úklidu kanceláří jsou dostupné jak pravidelně, tak i v rámci jednorázových zakázek, a lze dohodnout i komplexní generální úklid.

S námi můžete očekávat nejen čistý, ale i pečlivě udržovaný a příjemný pracovní prostor. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme individuální nabídku pro vaše specifické potřeby.

General Price

Sodales nam venenatis potenti lorem litora at scelerisque ullamcorper. by date 01.01.2024

 

NázevPoznámkaCena
Pravidelné úklidyza 1 m2od 0,60 Kč
Jednorázové úklidyza 1 hodod 150 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Mytí výlohza 1 m2od 7 Kč
Čistění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekce odza 1 m2od 0,60 Kč

Funkce služby

Sjednejte si schůzku

Sjednejte si schůzku a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zlepšit čistotu a pohodu ve vašem prostoru. Vyplňte formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. Jsme tu, abychom vám poskytli profesionální úklidové služby na míru vašim potřebám.

Nedovolte, aby se lesk vašeho domu vytratil.

Ultricies fermentum blandit quis integer platea auctor quam. Habitasse et ridiculus porttitor est ultricies congue.

Pokud máte nějaký dotaz. Napište nám

cleaningcristaline@gmail.com

Pracovní hodiny

Pondělí - Sobota : 08.00-18.00

Zkušenosti

Co říkají naši zákazníci

5/5

Crystaline Cleaning s.r.o je nejlepší úklidová firma v Praze! Jejich tým pracovníků je nejen profesionální, ale i velmi vstřícný. Máme pravidelný úklid kanceláří a jsme s jejich službami naprosto spokojeni. Čistota a preciznost jsou pro ně na prvním místě.

Maria K.

Maria K.

Pilzen

5/5

Potřebovali jsme jednorázový úklid po rekonstrukci a Crystaline Cleaning nás nezklamali. Přišli včas, provedli skvělou práci a nechali prostor úplně bezchybný. Doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou úklidovou službu.

Petr N.

Petr N.

Pilzen

5/5

Děkujeme Crystaline Cleaning za jejich skvělý úklid domu. Máme náročnou domácnost s malými dětmi, a jejich tým se postaral o každý detail. Jsou to skvělí profesionálové s výborným přístupem k zákazníkům.

Eva B.

Eva B.

Pilzen